18, 2, 2019 , 17:56:35

Wpisał Mateusz Widera
Wtorek, 15. Wrzesień 2015 15:51
Dożynki Powiatowo - Gminne 2015 w Siedliskach

Ze względu na rezygnację z tworzenia Korony dożynkowej przez panie z Koła Gospodyń na szybko powstała grupa robocza nr 2 w ilości 12 osób pod kierownictwem Gizeli Wieczorek.

Na bazie dotychczasowego szkieletu korony grupa stworzyła swoje własne dzieło. Trzeba zaznaczyć, że żadna z osób nigdy nie miała styczności z tworzeniem korony dożynkowej.Jak na pierwszy raz wyszło całkiem dobrze.

Ostatnia zmiana Wtorek, 15. Wrzesień 2015 15:54

Zgodnie z ustawą o ochronie przeciwpożarowej, ochotnicze straże pożarne mogą zostać włączone do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego, współdziałając w tym zakresie z Państwową Strażą Pożarną i innymi jednostkami. Osp Ruda Kozielska jest włączona w system KSRG.